R2S - Research to Sale

Seznam účastníků

Seznam účastníků

Pitching metodou Orena Klaffa S.T.R.O.N.G.

Školení v modulu zaměřené na "Pitching metodou Orena Klaffa S.T.R.O.N.G. " je součástí celkového školení na podporu podnikání.

Pokud podnikatel chce, aby jeho komunikace budoucího pobchodního partnera, možného investora, či zákazníka zaujala a dloudohobě přesvědčila, v této části kurzu se účastník dozví v části proč nápady, podnikatelské záměry, či informace o produktu / službě  interpretovat touto navrhovanou formou.

V modulu tvorby Podnikatelského záměru metodou "Promyšleného podnikání " se účastník kurzu dozví co prezentovat (budeme hledat marketingově úspěšný a ekonomicky udržitelný produkt, či službu).

A v části zaměřené na tvorbu "Digitálních příběhů" se účastník dozví, jak udělat zajímavou a přesvědčivou pitchingovou prezentaci.

Je teoreticky možné zaměřit se na jednotlivý samostatný modul.

Ale na straně jedné, k žádné časové úspoře nedojde, protože všechny dovednosti se účastník učí souběžně.

Na straně druhé, v digitálním světě je zbytečné přesvědčovat partnera pouze slovy, zatěžovat ho dlouhými stránkami textu anebo zahájit jednání až v době, kdy máme na stole hotový prototyp, či dokonce funkční výrobek.

Ale jak chcete Váš zamýšlený produkt, či službu představit, když nebudete umět sestavit videopitch?

Pro úspěšnou fungující firmu se stabilní dostatečně velkou zákaznickou strukturou má naše společnost připraven e-learningový kurz skládající se jen na dvou modulů:

- Pitching metodou Orena Klaffa S.T.R.O.N.G.

- tvorba "Digitálních příběhů".

Pro všechny ostatní účastníky z řad zájemců o podnikání, začínajících podnikatelů, či podnikatelů, kteří chtějí svoje podnikání rozšířit i do dalších oblastí (viz teorie Modrého oceánu) je toto celkové školení na podporu podnikání jako ušité.

Přihlášení

E-mail:
Heslo:
Registrace čtenářeCopyright © 2020 ResearchToSale All rights reserved